KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14545441
nr 1454 5441
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 17/90, daterad 74, björkar. Bildmått: 12x13cm, yttermått inklusive ram: 33x26cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:23:38
500 kr
600 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz